f

Tüm İçeriklerimiz


Aslı Tarcan Saç Ekim Merkezi

Aslı Tarcan Saç Ekim Merkezi

Türkiyenin en çok tercih edilen saç ekim merkezi olarak fue saç ekimi, dhi saç ekimi, sakal ekimi, kaş ekimi, prp tedavisi, mezoterapi tedavisi hizmetlerini hastane ortamında sunmaktayız.
Vip transfer ve otel hizmetimiz vardır.
Fue ve Dhi saç ekiminde yaptığımız binlerce operasyon ile yurtdışında ülkemizin yüz akı , yurt içinde en çok tercih edilen saç ekim merkezlerinden biri olmanın verdiği gururla sizleri selamlıyoruz.
Fue Yöntemiyle Saç Ekimi

Fue Yöntemiyle Saç Ekimi

Saç ekimi teknikleri ülkemiz de uzun yıllardır kullanılmaktadır. Uygulamakta olduğumuz Fue (Folicular Unite Transplantation) tekniği bugün saç ekimi konusunda dünyadaki son teknik ve teknolojidir. Fue yöntemiyle, öncelikle saç köklerin alınacağı iki kulak arası başınızın arka bölgesi olan donör alana lokal anestezi uygulanarak uyuşması sağlandıktan sonra siz acı,sızı ve ağrı hissetmeden saç kökleriniz etrafındaki mikroskopik dokuyla birlikte kesi, dikiş, iz olmadan saç telinizin kalınlığın...
DHI Yöntemiyle Saç Ekimi

DHI Yöntemiyle Saç Ekimi

DHI yöntemi, saç ekim uzmanı ile ekibinin rahatlığını ve hastanın estetiğini göz önüne alan bir saç nakli yöntemidir. DHI saç ekim kalemi sayesinde, saç ekimi daha verimli ve modern bir hal almıştır. Donör bölgeden ekilmek için alınan saç kökleri yani greftler için, saçların ekileceği bölgelere herhangi bir delik / kanal açılmaz ve saç kökleri kullanılan özel cihazlar ile direkt olarak ekilir.
Kadınlarda Saç Ekimi

Kadınlarda Saç Ekimi

Saç ekimi denildiğinde, genellikle ilk akla gelen erkeklerdeki yoğun saç kaybı olmaktadır. Ancak günümüzde bu düşünce yavaş yavaş kaybolmaktadır. Çünkü; saç ekimi konusunda bayanlarda, en az erkekler kadar rağbet göstermektedir. Saç dökülmesini tetikleyen birçok faktör bulunmaktadır. Bunların en önemlisi genetik ve stres kaynaklı etkenlerdir. bayanlarda, yapı olarak stresi yoğun olarak hissettikleri için ciddi saç kayıpları yaşamaktadırlar. Saç dökülmeleri erkekleri bile psikolojik olarak önemli
Sakal Ekimi

Sakal Ekimi

Kıl çıkmayan sakal kısmında tek çözüm ekimdir. Tam köselik, seyreklik ve bölgesel dökülme durumlarında rahatlıkla uygulama yapılarak sıkıntıdan kurtulabilirsiniz. Sakal ve bıyık ekiminde yine saç ekiminde olduğu gibi fue tekniğiyle uygulama yapmaktayız. Donör sahamız iki kulak arası, başın arka bölgesi olup ordan aldığımız kökler dökülmeme özelliğine sahip olduğu için ekilen bölgede de hiçbir zaman dökülmeyecektir.
Kaş Ekimi

Kaş Ekimi

Günümüz şartlarında kadınların artık daha bakımlı oldukları düşünülünce ve güzellik uğruna aldıkları hizmetler bazen beklenmedik sonuçlar doğurmaktadır.bunlardan başlıcaları kaş kontürü ve kalicı makyaj işlemleridir.bu uygulamalar kaşların hızlı bir şekilde ve geri dönüşümsüz dökülmesini sağlamaktadır. bunun yanı sıra psikolojik sebepler, sağlık problemlerineden ötürü kullanılan ilaçlar ve tedaviler,genetik faktörler sonucu kaşlardaki dökülme ve kaş şeklini değişmek kalınlaştırmak isteyen ...
PRP (Platelet Rich Plazma) Tedavisi

PRP (Platelet Rich Plazma) Tedavisi

Kişinin kendi kanının özel bir işleme tabi tutularak, akyuvarların ve trombositlerin ayrılması sonucunda elde edilen plazma, saçsız veya seyrelmiş bölgeye enjekte edilir. Kişinin 10 cc kadar kanı alınarak ve yaklaşık 15 dakika kadar laboratuarda santrifüj yani ayrıştırma işleminden geçer.kırmızı kan hücrelerinden ayrışan plazma kısmı yani trombsitler küçükküçük dozlarda napaj şeklinde saçlı deriye yakaşık 10 dakikalık bir uygulamayla enjekte edilir.
Mezoterapi Tedavisi

Mezoterapi Tedavisi

Saç dökülmesinin durdurulması ve yeni saç gelişimi sağlarken mevcut saçın kalitesini arttırır daha canlı daha parlak görünmesini, hacim kazanmasını sağlar bu sayede daha gür daha tok bir görüntü yakalanmasını sağlar. kişilerde başka bir rahatsızlık nedeniyle oluşmuş (tiroid hastalığı, anemi vb.) saç dökülmelerinin tedavisinde de etkilidir.. stres, mevsimsel dökülme sürecinin uzaması, beslenme bozukluğu nedeni ile oluşan dökülmelerde de etkili bir tedavi yöntemidir.
Saç Ekim Paketimiz

Saç Ekim Paketimiz

Sayı sınırlaması olmadan maksimum sayıda saç kökünü ihtiyaç olan alana ekiyoruz. Fiyat hesaplamasını ektiğimiz saç kökü sayısına göre yapmıyoruz. Tek fiyat içerisinde en yüksek greft naklini yaparak en başarılı sonucu sunuyoruz. Saç ekimi tecrübe ve uzmanlık gerektiren bir operasyondur.
Sakal ve Bıyık Ekim Paketimiz

Sakal ve Bıyık Ekim Paketimiz

Sayı sınırlaması olmadan sakal ve bıyık ekimine uygun saç kökünü ihtiyaç olan alanın tamamını kapatacak şekilde ekiyoruz. Fiyat hesaplamasını ektiğimiz kök sayısına göre yapmıyoruz. Sakal ve bıyık ekiminde en önemli konu doğal görünümü sağlamaktır. Sakal ve bıyık ekimi tecrübe ve uzmanlık gerektiren bir operasyondur.
Kaş Ekimi Paketimiz

Kaş Ekimi Paketimiz

İhtiyaç kadar kök alabileceğimiz küçük bir alanı traş edip micro motor yardımıyla grefetleri tek tek alıyoruz. Kaş ekiminde tekli saç teli içeren greftler kullanmamız gerektiği için 2 ve 3 lü olan greftleri tekli saç teli içeren kök halinde ayrıştırıyoruz.
PRP Tedavisi Paketimiz

PRP Tedavisi Paketimiz

Saç dökülmesi tedavisinde kullanılır. Saçlı deride PRP uygulaması güçsüz,kırılmış,hasarlı saçları ve saç üretimi yeteneği durmuş olan saç köklerini uyararak,saç dökülmesini durdurur. Saçların daha parlak,canlı görülmesini sağlar.
Ankara’da saç ekimi yaptırmak isterseniz size bir önerimiz olacak

Ankara’da saç ekimi yaptırmak isterseniz size bir önerimiz olacak

Ankara’da saç ekimi yaptırmak isterseniz size bir önerimiz olacak vip otel ve transfer hizmetimiz ile sizleri istanbul da ağırlamaktan onur duyarız. Türkiye nin her ilinden yüzlerce müşteriyi ağırlıyoruz. Güzel İstanbul umuzu gezip hem de saç ekim operasyonu olmak istemez misiniz ?
Erzurum Saç Ekimi

Erzurum Saç Ekimi

Erzurum saç ekimi müşterilerine hizmet veren İstanbul saç ekimi firması olarak bizler her zaman sizin severek kullanacağınız şekilde FUE saç ekimi yöntemi ile saçlarınıza yeniden kavuşmanızı sağlamaktayız.
Antalya Saç Ekimi

Antalya Saç Ekimi

Eski saçlarınıza kavuşmak, kendinizi hem psikolojik hem de fiziksel olarak yepyeni bir görünüme kavuşturma için doğal saç ekimi yöntemi ile tanışmak için bizi arayın. Doğal ve kaliteli saç ekimi hizmetimiz ile ucuz saç ekimi hizmetini birleştirdik. Böylece sizler hem doğal saçlara sahip olurken hem de en uygun fiyat avantajı ile buna sahip olabileceksiniz.
İstanbul Saç Ekimi

İstanbul Saç Ekimi

Profesyonel şekilde yapılacak olan uygulama sayesinde İstanbul saç ekimi hizmeti almak isteyenler kısa sürede yapılan kontrollerin ardından başarılı uygulama sonucunda istedikleri görünüme sahip olabilirler. Önde, yanlarda veya orta kısımda yaşanan dökülme sonucunda ortaya çıkacak kellik sorunun çözülebilmesi için yüksek teknolojiye sahip ekipmanlar ile uygulama yapılmaktadır.
Çanakkale de saç ekimi hizmeti almak isteyenler

Çanakkale de saç ekimi hizmeti almak isteyenler

Özellikle saç ekiminde kaliteyi ucuza almak zordur. Yılların deneyimi, tek kullanımlık malzemeler, profesyonel ekip, hastane ortamında A plus hizmet diye düşündüğünüz zaman yine de müşterilerimizi düşünerek fiyat politikamızı belirlemekteyiz.
Bursa da Saç Ekimi Yaptırmak için Daha Fazla Düşünmeyin

Bursa da Saç Ekimi Yaptırmak için Daha Fazla Düşünmeyin

Bursa da saç ekimi yaptırmak için daha fazla düşünmeyin çünkü size sadece 2 saat mesafede olan istanbul da garantili saç ekimi hizmeti veriyoruz. Bunun için firmamızla iletişime geçerek bir randevu oluşturmanız yeterli olacaktır.
Van  da Saç Ekimi Yaptırmak istiyorum diyorsanız

Van da Saç Ekimi Yaptırmak istiyorum diyorsanız

Saçlar bizim yaşamımızda oldukça önemli bir bölümdür. Saçlarımızla çok daha şık bir birey olarak görünerek karşımızdaki kişiyi etkilerken, saçsız olduğumuzda ise bu durum en aza inmektedir. Tabi saçsız daha yakışıklı olan kişiler de vardır. Tanıdığımız pek çok ünlü isim saçsız ve yakışıklı adamlar vardır, fakat bizim burada genel insanları baz aldığımızdan genel verilere dayanarak belirtmekteyiz.
Şanlı Urfa Saç Ekimi

Şanlı Urfa Saç Ekimi

Binlerce kişiye kendi doğal saçlarına kazandırmanın mutluluğunu yaşayan bir firmayız. FUE saç ekimi yöntemi ile kolay ve hızlı şekilde saç ekimi yapmaktayız. Bu da bize büyük ölçüde keyif ve huzur vermektedir. Çünkü saçı olmayan ya da dökülmüş ya da farklı sebeplerle saçlarını kaybetmiş olan kişilerin yeniden saçlarına kavuşmalarını sağlamak ve buna aracı olmak gerçekten bizler için en büyük keyiflerd
Samsun Saç Ekimi

Samsun Saç Ekimi

Saç ektirmek pek çok kişinin hayalidir, ancak bu süreç konusunda bir takım bilgi kirliliği mevcuttur. Oysa saç ekimi işlemi çok kolaydır, bizler bu bilgi kirliliğini ortadan kaldırmak için size kendi uyguladığımız yöntem hakkında bilgi vermek istedik. Samsun saç ekimi müşterilerine hizmet eden bir firma olarak bizler her zaman size en kaliteli hizmeti sunmak için çalışırız. Bu yüzden FUE ve DHI saç ekimi yöntemi ile sizlere en kaliteli hizmeti sunarak hayata daha farklı ve daha güzel yaşamanız i
Balıkesir Saç Ekimi

Balıkesir Saç Ekimi

FUE saç ekimi yönteminde saçlar enseden alınarak ekilmek istenen bölgeye uygulanır, bu da daha doğal saç oluşumunu olanaklı kılmaktadır. Sizler de Balıkesir de saç ekimi hizmeti almak isterseniz hemen firmamızla iletişime geçebilirsiniz.
Mega Seans Saç Ekimi

Mega Seans Saç Ekimi

Aslı Tarcan Hair Klinik olarak bizleri tercih eden danışanlarımız ilk görüşme itibari ile, üzerlerinde ki stresi geriye bıraksalarda; genellikle sonuçları gözle görülecek dereceye gelene kadar tereddütle yaklaşım devam edebilmektedir. Yıllarca dökülen saç tellerinin izlerini her an her dakika üzerinde taşıyan danışanların, birde bu derece stres altında karar verme süreci geçirdikten sonra mutlu sonu haketmeleri tartışmaya kapalı bir gerçektir.
Saç Ekim Yorumları

Saç Ekim Yorumları

Uzun zamandır aklınıza takılan, kendinizi kötü hissettiğiniz bir durumla karşı karşıyasınız, yada uzun zaman olmasa bile, anlık bir kararla kalıcı olarak dökülen saçlarınız için bir araştırma içerisine girdiniz. İlk olarak yapacağınız şey, internet başına oturmaktır muhtemelen. Aslında sadece saç ekimlerinde değil, ihtiyacımız olan her durumda ilk elimizi attığımız şey şüphesiz internettir. İnternette gerekli bilgileri edindikten sonra ise, direk kullanıcı yorumlarına yönleniyoruz. Saç ekim yoru
Saç Sıklaştırmada Mezoterapi Yöntemi

Saç Sıklaştırmada Mezoterapi Yöntemi

Saç dökülmesi hangi seviyede olursa olsun; can sıkıcı bir durumdur şüphesiz. Ancak günümüzde sebebi ne olursa olsun, saç dökülmesi sonucu oluşan stresiniz tarihe karışıyor. Öncelikli olarak, çeşitli yöntemler ile saç dökülmelerinizin önüne geçilmeye çalışılmaktadır. Önlenemeyen bir hal aldığında ise, sıklaştırma ekimi seçeneğine başvurulmaktadır. Bütün bu uygulamalara başvurmadan önce ise; ilk olarak sorunun kaynağını tespit etmeliyiz tabii ki.
Dar Alana Saç Ekimi

Dar Alana Saç Ekimi

Teknolojinin, estetik alana yansımasını; saç ekim sektörüne de aynı hız ve kalitede uygulayan ülkemiz, bu nedenle olsa gerek sağlık turizminde önemli bir yere sahiptir. Saç ekim operasyonları denildiğinde çoğu kişinin ilk aklına gelen geniş alanlı saç kayıpları üzerinde uygulanan bir işlem olduğudur. Ancak bu yanlış bir kanıdır. Dar alanlı dökülmelere müdahale anlamında da Dar alanlı ekim çok yoğun bir şekilde tercih edilmektedir.
Saç Ekiminde Süreç

Saç Ekiminde Süreç

Umarım hayattaki en büyük stresiniz dökülen saçlarınızdır. Çünkü en büyük stresinizin dökülen saçlarınızın olması demek; Aslı Tarcan Hair Clinic sayesinde hiç stresinizin olmaması demektir. Saç ekim alanında gelişen teknolojinin etkisi ile, her geçen gün daha da iyiye doğru yol alınmaktadır. Hayat akışınız içerisine, saç ekimi günlük seyri, hiç bir fark katamayacaktır. Öyle ki; artık ekim işlemlerinden çok kısa bir süre sonra, bu işlemleri hiç yaşamamış, sanki yıllardır aynı saç profilinizle bi
BİR GREFTTE KAÇ ADET SAÇ TELİ BULUNMAKTADIR ?

BİR GREFTTE KAÇ ADET SAÇ TELİ BULUNMAKTADIR ?

Ense bölümünden alınan bir greft söz konusu ise ortalama olarak 2-5 adet kök bulunduğu kabul edilse de bu bölgedeki saç kökü sıklığına göre bazen bu adet 4 e kadar çıkabilmektedir. Ancak sakal ve göğüs bölgesinde bu sayıyı yakalamak pek olası değildir maalesef. Çünkü bu bölgelerde bulunan saç kökleri o kadar sık değildir.
Saç Kıran

Saç Kıran

Tıptaki adı Alopesi areata ya pelad olarak geçen bu rahatsızlık, sınırları net bir şekilde çevrilmiş, yaklaşık olarak para büyüklüğünde bir alanı kapsayan saç dökülmesidir. Herhangi bir oluşum alanına sahip değildir. Kıl olan her bölgede saçkırana rastlanabilmektedir. Ani saç kayıplarının yaşandığı bu rahatsızlıkta, diğer saç dökülmeleri gibi aşamalı bir durum söz konusu değildir. Kısa süre içerisinde ani bir şekilde gerçekleşen bu dökülmede geriye kalan cilt yüzeyi oldukça parlak ve pürüzsüz
Prp li Saç Ekimi

Prp li Saç Ekimi

Prp yani ingilizce açılımı ile Platelet Rich Plasma; saç dökülmesi ile ilgili tedavilerde iyileşme sürecine mucizevi etkisi konusunda, son dönemlerin oldukça revaçta olan bir tedavi yöntemidir. Aslında tam anlamı ile tedavi yöntemi demektense tedaviye yardımcı bir hizmet demek daha doğru olacaktır. Bu yöntem kısaca, vücudumuzun kendi kaynaklarını yine kendimiz için kullanmak anlamına gelmektedir. Yani; kişinin kendi sahip olduğu kandan toplanan trombositlerin, uygun şartlar ve özel katkılar altı
Saç İlacı Alırken Dikkat Etmelisiniz

Saç İlacı Alırken Dikkat Etmelisiniz

Saç ilacı kullanma ihtiyacı hissediyorsanız eğer, demek ki düşündüğünüz olası bir sorununuz bulunmaktadır. Bu yüzden de saç ilaçları kullanmadan önce, ilk olarak sorunun kaynağına inmeyi denemelisiniz. Ben bu sorunu yaşıyorum ama neden kaynaklanıyor acaba diyebilmelisinizdir. Örneğin yoğun saç dökülmesi yaşayan birinin ciddi şekilde kansızlık sorunu olabilmektedir. Böyle bir durum mevcut iken, istediğiniz kadar losyon, krem veya ilaç kullanın. Sizce ne derece etkili olabilir böyle bir tedavi şek
PRP Mezoterapinin Avantajları

PRP Mezoterapinin Avantajları

PRP Mezoterapi, uygulama yapılacak kişinin kendi kan hücreleri ile yapıldığı için herhangi bir alerji riski taşımaz. Bu yüzden oldukça güvenlidir. Özellikle kadınlarda görülen belirgin saç seyrelmesi ve saç tellerinin incelmesi ile ilgili sorunlarda oldukça başarılı sonuçlar verir. Ayrıca geç uzayan saç tedavilerinde de tercih edilen bir tedavi yöntemidir. Bazı kadınlarda menopoz sürecinde veya hamilelik döneminde farklılaşan hormonların etkisiyle saç dökülmesi yaşanmaktadır.
SAKAL EKİMİNDE İZ KALIR MI?

SAKAL EKİMİNDE İZ KALIR MI?

Gerekli tüm ayrıntılar tamamlandıktan sonra işlem sırası sakaldan kök alma sırasına geldiyse eğer; herhangi bir fark olmaksızın, rutin işlemler dahilinde uygulamaya başlanır. Ekim yapılacak alanın genişliğine göre alınacak kıl kökü miktarı belirlenir. Sakaldan kök alımı sırasında gelişi güzel bir alım yapılmamaktadır tabii ki. Genelde yanak bölümünün üst kısmında bulunan düzensiz aralıklarla çıkan kıl kökleri ile boğaz kısmında sakal bölümünün en alt kademesinde yer alan kıl kökleri alınmaktadır
EGZAMA RAHATSIZLIĞI OLAN KİŞİLERDE SAÇ EKİMİ

EGZAMA RAHATSIZLIĞI OLAN KİŞİLERDE SAÇ EKİMİ

Ekim yapılacak alanda egzama rahatsızlığı hala devam ediyorsa veya bu rahatsızlığa bağlı kortizon tedavileri uygulama altında ise; bu süreç atlatılana kadar egzamalı saç derisinde ekim yapmamak doğru tercih olacaktır. Bu alanlara yapılan ekimlerin daha sonraki süreçlerde yeniden döküleceğine dair kesin bir tespit yoktur ancak, bu alandaki egzamanın tekrarlanması durumunda saç köklerinin zarar görebileceği ihtimali her daim umutulmamalıdır.
Fox Testi Nasıl Uygulanır?

Fox Testi Nasıl Uygulanır?

FUE Tekniğinin ilk yayıldığı dönemde, bu yöntemin ekim yapılacak kişiye uygun olup olmaması konusunda karara varmak için Fox Testi yapılmakta idi. Bu Fox Testi de yine Dr. Rasman tarafından bulunmuştur. İlk uygulama dönemlerinde yapılan bu test, aslında ekimin başarısınıda belirlemektedir kısmen. Bu yüzden oldukça önemli görülen bu testin, son zamanlarda pekte uygulandığını söylemek doğru bir bilgi olmayacaktır maalesef.
Taze Hücre Yönetimi

Taze Hücre Yönetimi

Saç ekim alanında son dönemlerde çok rağbet gören gelişmelerden biride taze hücre yönetimi olarak adlandırılan bir bakım işlemidir. Bu işlem ile saç ekimi uygulaması yapılacak olan bölgenin, taze hücre ile yenilenerek ekim kalitesini arttırmak ve bu bölgede daha gür saç telleri elde etmek amaçlanmaktadır. Yapılan çalışmalarda ve uygulamalarda da bu yöntemin fiziksel sonuçları klinikler tarafından ölçülmüş ve doğruluğu kabul edilmiştir. Yani taze hücre yenileme yöntemi ile daha sağlıklı ve gür s
Favoride Yanık İzi

Favoride Yanık İzi

Yanık izi hangi noktada meydana gelmiş olursa olsun, kişi için oldukça can sıkıcı bir izdir. Geçmişte yaşanan yanık gibi olayların izini vücudun herhangi bir noktasında taşımak, sürekli o günlere götürür, aynı duyguların sürekli canlı kalmasına sebep olur muhtemelen. Ancak bu izlerin vücudun görünen bölümlerinde yer alması bir kademe daha moral bozan bir durumdur. Hele de kıl köklerinin bulunduğu noktalarda, böyle talihsiz izlere rastlanıyorsa işte en travmatik durum bu olsa gerek.
Saç Ekim Operasyonunda Acı Hissediliyor mu?

Saç Ekim Operasyonunda Acı Hissediliyor mu?

Donör bölgeden alınan saç kökleri işlem yapılacak alana transfer edilmektedir. Tüm bu işlemler sırasında herhangi bir acı hissetmemeniz adına lokal anestezi uygulaması yapılmaktadır. Bu sayede saç ekim işlemi sırasında kesinlikle herhangi bir acı hissetmeyeceksinizdir.
Fue Tekniğinde Safir Uç Teknolojisi

Fue Tekniğinde Safir Uç Teknolojisi

FUE yönteminin keşfinden sonra, bu alanda ki son dönemin en büyük icadı ise, Safir uçlar ile uygulama yapılmasıdır. Safir uçların sektöre kazandırılması ile birlikte, FUE tekniğinin başarısı katlanmış ve oldukça fazla rağbet görmüştür.
Düzenli İlaç Kullanırken Saç Ekimine Karar Vermek

Düzenli İlaç Kullanırken Saç Ekimine Karar Vermek

Saç kayıpları adına saç ekimi mucizevi bir yöntemdir. Ancak saç ekimi psikolojik açıdan her ne kadar önemli bir ayrıntı olsa da, Aslı Tarcan Hair klinik uzmanları olarak bizler için danışanlarımızın sağlığı her daim ilk sırada yer almaktadır. Bu yüzden de eğer bu şekilde sağlık sorunları yaşıyor iseniz, saç ekim seanslarınız sırasında, rahatsızlığınızla ilgili olarak uzmanlık alanına sahip bir hekimin veya kendi doktorunuzun görüşleri eşliğinde uygulamalar yapılması en doğrusu olacaktır. Bu kon
SAÇ EKİMİNDE ÖMÜR BOYU GARANTİ

SAÇ EKİMİNDE ÖMÜR BOYU GARANTİ

Aslı Tarcan Hair klinik olarak, yaptığımız işlemlerde ömür boyu garanti vererek; danışanlarımıza kalitemizin tescilide sunmuş oluyoruz. Bu konuda alanımızın en iyisi olduğumuza dair iddiamızı her daim sürdürmekteyiz. Hatta bu iddianın ışığında, yazılı bir garanti belgesini de siz değerli danışanlarımıza sunabilmekteyiz.
Saç Ekim İşlemlerinde Yaş Faktörü

Saç Ekim İşlemlerinde Yaş Faktörü

Çeşitli sebeplerle saç kayıpları oldukça erken yaşlara çekilmişlerdir, bu konuda sorun yaşayan genç nesil bir an önce tedaviye başlayabilmek için imkan yaratmaya çalışmaktadır. Ancak erken yaşta saç ekim işlemine başlamanın herhangi bir olumsuz yanı olup olmadığı konusunda net bir düşünceye sahip değilseniz; konuyla ilgili olan tüm detaylı bilgiyi Aslı Tarcan Hair Klinik uzmanlarından edinebileceksiniz. Genel olarak saç ekim işlemlerinde herhangi bir yaş faktörü etken değildir.
Saç Ekiminden Sonra İşe Ne Zaman Başlayabilirim ?

Saç Ekiminden Sonra İşe Ne Zaman Başlayabilirim ?

Çalışan danışanlarımız açısından, iş yoğunluğu arasında saç ekim uygulamalarına zaman ayırmak başlı başına bir sorundur. Çünkü konu ile ilgili olarak henüz pek bir bilgiye sahip değilseniz eğer; yapılan işlemin özellikle de uygulama sonrasını kapsayan iyileşme sürecinin oldukça uzun zaman alacağı konusunda bir ön yargı hakimdir. Ancak böyle bir düşünceye kapılmak yanlıştır. Saç ekim işlemleri; ön görüşme sonrasında başlanacak olan ilk aşamada sadece birkaç saatlik bir zaman dilimini kapsamaktadı
Saç Ekimi Sırasında Alınan Greftleri Nasıl Koruyoruz?

Saç Ekimi Sırasında Alınan Greftleri Nasıl Koruyoruz?

Her ayrıntısına özel ihtimam gösterdiğimiz saç ekim işleminde en özel bölümde ise, greft alınması ve alınan greftlerin saklanması işlemi yer almaktadır. Bu yüzden de alınan greftlerin saklanması sırasında kapsamlı bir şekilde koruyucu işlemlere yer vermekteyiz.
Saç Ekimi Sonrası Restorasyon İşlemleri

Saç Ekimi Sonrası Restorasyon İşlemleri

Bu konu ile ilgili olarak restorasyon işlemleri uygulanarak, istenmeyen görüntüleri telafi etme şansınız bulunabilmektedir. Restarosyan çalışmaları her ne kadar tatsız bir konu olsa da, gerekliliği de göz ardı edilemeyecek kadar önemli bir detaydır aynı zamanda.
Saç Ekimi sonrası Kuralları

Saç Ekimi sonrası Kuralları

Saç Ekim uygulamaları sonrasında dikkat edilmesi gereken noktalardan belki de en önemlisi, ilk banyo işlemidir. Bu yüzden de tamamen ayrı bir başlık halinde ele alacağımız bu konu; uzmanlarımız sayesinde oldukça kolay bir şekilde atlatacağınız bir detay olarak kalacaktır aklınızda. Saç ekim işlemlerinin ardından, ilk banyo konusunda gerekli hassasiyeti göstermemek; ekim işlemi sonrasında istediğimiz performansı yakalamamıza engel olacak bir detaydır aslında.
Saç Mezoterapisi Ve Kullanılan İlaçlar

Saç Mezoterapisi Ve Kullanılan İlaçlar

Saç Mezoterapisi, saç ekimi ihtiyacını azaltan bir tedavi yöntemi olarak görülmektedir. Bayan ve erkeklerde cinsiyet farketmeksizin uygulanan bu yöntem sayesinde gayet olumlu sonuçlar elde edilmektedir. Mezoterapi tedavisi sonucunda dökülen saçların yeniden çıkmaya başlandığı gözlenmektedir. Bu yöntemin tamamlayıcı veya alternatif tıp kategorilerinde değerlendirilmesi, yanlış bir tutum olmaktadır. Çünkü, bu uygulama içerdiği farmakolojik ilaç enjeksiyonları sebebi ile klasik tıp alanında değe
Saç Ekim Uygulamalarında Sigara ve Alkol Tüketimi

Saç Ekim Uygulamalarında Sigara ve Alkol Tüketimi

Saç ekim konusunda karar veren hastalar, dikkat etmeleri gereken noktalarda oldukça özverili davranmaktadırlar. Takii bu sorun sigara ve alkol konusuna gelen kadar. Sizlerinde bildiği gibi bu iki bağımlılık; iradeyi oldukça zorlayan detaylardır. Bu yüzden de danışanlarımız zaman zaman bu konuda sorun yaşayabilmektedirler. Hatta en çok zihinleri kurcalayan sorunların başında gelmektedir bu iki durum. Sigara ve alkol kullanımının saç ekim işlemlerinin sonucunu kesinlikle etkilediğini dair bir bulg
Saç Kökleri ve Mevcut Saçlarınızın Durumu

Saç Kökleri ve Mevcut Saçlarınızın Durumu

Saç ekim işlemleri hakkında çokta kapsamlı bilgi bulunmaması sebebiyle de, araştırmaya başlayan kişilerin cesaretleri kırılabilmekte idi. Özellikle kişilerin mevcut saç köklerinin işlem sonrasında nasıl etkileneceğini düşünüldüğünde kısa süreli bir reaksiyon görülebilmekte idi. Bu nedenle de Aslı Tarcan Hair Clinic merkezi uzmanları olarak bu konuda siz değerli danışanlarımızı bilgilendirmek istedik.
Saç Dökülmesi Çeşitleri Nelerdir

Saç Dökülmesi Çeşitleri Nelerdir

Saç dökülmesi son dönemlerde oldukça sık rastlanan sağlık sorunları arasında yer almaktadır. Konu ile ilgili bir çok sebep ön görülebileceği gibi en sık rastlananı ise şüphesiz ki, strestir. Çağımızın hastalığı olarakta nitelendirilen stres, saç dökülmelerinde de baş rolü oynamaktadır. Günümüzde geldiğimiz nokta da, saç ekim teknikleri ile saç dökülmesi sorunlarınız kolayca ortadan kaldırılsa bile, yine de her dökülme sonrasında başvurulması gereken ilk tercih değildir.
Kişiye Özgü Saç Ekimi Nasıl Yapılır?

Kişiye Özgü Saç Ekimi Nasıl Yapılır?

Unutmayalım ki, saç ekimi ve kişiye özgü tasarım yapmak bir sanattır. Operasyon sırasında verilen emeğin bir sanat eserine dönüşebilmesi için ise en önemli kural doğru kişiler ile aynı payda da buluşabilmektedir. Bizler Aslı Tarcan Hair Clinic olarak her biri alanında rakip tanımayan birer sanatçı edasındaki uzmanlarımızla yanınızdayız. Gelin gelecekteki eserlerimizi birlikte inşallah edelim.
Saç Ekimi Kaç Seans Oluyor?

Saç Ekimi Kaç Seans Oluyor?

Saç ekim seansları genel olarak ilk görüşme ile başlamaktadır. Operasyonun planlanması açısından uzmanlar ve danışanların karşılıklı bir görüşme yapması oldukça önemlidir. Bu şekilde çok daha sağlıklı ve sorunsuz bir planlama yapılarak, operasyon sonrasında oluşabilecek yanlış anlaşılmalardan kaynaklı sorunları ekarte etmek mümkündür.
Kaş Ekimi ve Restorasyonu

Kaş Ekimi ve Restorasyonu

Kaşların, yüz ifadelerimizde hatrı sayılır bir anlamı vardır. Bakışlarınızı, jest ve mimiklerinizin vermek istediğiyi ifadeyi tamamlayabilmesi için oldukça önemlidir. Çoğu kişide alışılagelmiş olan saç kayıplarının yanı sıra kaş kayıpları da yaşanmaktadır. Kaş kayıpları konusunda birçok kişi bilgi ve tecrübe sahibi olmasada, aslında bu kayıplarda rutin hayat içerisinde gayet doğal karşılanmalıdır.
Traşsız Saç Ekimi Uygulaması

Traşsız Saç Ekimi Uygulaması

Traşsız saç ekimi denildiğinde, Fut ve Fue yöntemlerinin her ikisinde de başarılı bir şekilde uygulanabilmektedir. Her ne kadar oluşturduğu dezavantajlardan dolayı artık pek kullanılmayan bir yöntem olan Fut, kliniklerde şu an tercih edilmesede; yine de traşsız saç ekimi konusunda herhangi bir engel teşkil etmemektedir. Ancak belirttiğim gibi son dönemin en çok tercih edilen yöntemi Fue olduğu için, Fue yöntemi üzerinde traşsız saç ekim uygulamalarından bahsedeceğiz.
Saç ekimi kimlere yapılamaz ?

Saç ekimi kimlere yapılamaz ?

Saç ekim uygulamalarının günümüzde geldiği noktayı düşündüğünüzde, bu alanda ihtiyaçlarını hisseden bir çok kişi heyecanlanmaktadır. Ancak bu uygulamalar herkes için eşit derecede uygulanabilir değildir maalesef. Evet, birçok kişi için hayat kurtarıcı olsada, ne yazık ki bazı kişiler bu kadar şanslı olamamaktadırlar. Peki bu kapsamda değerlendirilen kişiler kimlerdir?
Saç Ekiminde Doğal Açı Nedir?

Saç Ekiminde Doğal Açı Nedir?

Beklenilen en doğal görüntünün yakalanabilmesi için transfer edilen saç köklerinin doğru açı ile transfer edilebilmesi kadar, kanal açma işleminin de aynı doğru açı uygulamasından geçmesi gerekmektedir. Biz Aslı Tarcan Hair Transplant Clinic uzmanlarının bu konuda ön planda tuttuğumuz belirli aşamalar vardır. Bu ayrıntılar açılacak kanalın genişliği ve derinliği, kanalın açısı ve kanalın yönü olmak üzere 3 temel noktadır biz uzmanlar için. Bu temel noktalar üzerinde doğru performans sergilemek,
Hastalıklar Kalıcı Saç Kayıplarına Neden Olur mu?

Hastalıklar Kalıcı Saç Kayıplarına Neden Olur mu?


Kalıcı saç kayıpları konusunda yapılan araştırmalarda, sorunun temelinde birçok farklı sebeple karşılaşılmıştır. Stres, genetik faktörler vs bu sebeplerin en bilinenleridir. Ancak son dönemlerde Tokyo Üniversitesi tarafından ve 37 bin kişi üzerinde yapılan araştırma sonuçlarında enteresan bir sonuca ulaşılmıştır.
ŞEKER HASTALIĞI SAÇ EKİMİNE ENGEL MİDİR?

ŞEKER HASTALIĞI SAÇ EKİMİNE ENGEL MİDİR?

Yoğun saç kayıpları yaşayan ve aynı zamanda şeker hastası olan danışanlarımızın içine su serpecek bir cevabımız var o halde. Evet, şeker hastaları da saç ekim operasyonlarından sorunsuz bir şekilde faydalanabilmektedirler. Genel kanı bu olsa da, yine de her danışan için farklı değerlendirme yapmak daha sağlıklı bir sonuç olacaktır.
Saç Boyası ve Saç Dökülmesi Sorunu

Saç Boyası ve Saç Dökülmesi Sorunu

Genel olarak saç kılı yapısına etki ettiklerinden, kalıcı veya yarı kalıcı boyalar olarak sınıflandırılırlar. Bu sınıflandırmalar, kullanılan boyanın saç kılı içeriğinde ne derece derine etki etiğine göre yapılmaktadır. Bu boyaların etki alanı içeriğinde kullanılan maddeler ile değişmektedir.
Mevsimsel Saç Dökülmesi Sorunu

Mevsimsel Saç Dökülmesi Sorunu

En bakımlı halinizden en sade görünümünüze kadar, her anınıza eşlik eden ayrılmaz nadide parçalarınızdandır her bir saç teliniz. Günlük psikolojik durumunuz bile saçlarınızın görünümü ile bir anda zirveye ulaşıp, ansızın dibe batabilir. Rutin hayat akışınız içerisinde bu derece önemli bir pozisyonda bulunan saçlarınız üzerinde herhangi bir sorun yaşandığını düşünüyorsanız; hemen, zaman kaybetmeden bir uzmana danışmalı ve sorunun kaynağını tespit etmelisiniz.
Bakırköy de Saç Ekiminde Bir Marka

Bakırköy de Saç Ekiminde Bir Marka

Kellik sorunu yaşayan yada bu sürece doğru ilerleyen kişiler, saç ekimi denildiğinde ister istemez diğer kişilere göre daha karışık bir ruh haline bürünmektedirler. Bu duruma kısmen algıda seçicilik demekteyiz. Saç ekim operasyonları estetik dünyasından çok daha farklı anlamlar barındırır danışanlar için aslında. Şu anda operasyon için adım atmanız halinde 6 yada 8 ay gibi bir süreç sonunda, yepyeni bir siz ile karşılaşma olasılığı ne derece müthiş birşeydir. Sizce de öyle değil mi? Bunu hayal e
Saç ekimi yapılırken mola veriliyor mu

Saç ekimi yapılırken mola veriliyor mu

Saç ekimi operasyonları, danışanın yaşadığı saç kaybına bağlı olarak çeşitli seans sayılarında ve sürelerinde ilerleyebilmektedir. Genel anlamda çok uzun süren işlemler olmamakla beraber, yoğun saç kaybı yaşayan danışanlarda bu süre biraz daha uzayabilmektedir. Operasyonlar sırasında genel anestezi uygulaması yapılmadığı, işlem yapılan bölgeye lokal anestezi verilme durumu yaşandığı için; bu süreçte danışanlar farklı sebepler dahiliyetinde küçük molalara ihtiyaç duymaktadır. Hastaların doğal ola
D.H.I Yöntemi İle Kaş Ekimi Uygulaması

D.H.I Yöntemi İle Kaş Ekimi Uygulaması

Direct Hair Implantation olarak geçen ve ismini de buradaki kelimelerin baş harfinden alan uygulama, kaş dökülmesi sorunu yaşayan kişilerin, adeta hayatlarını kurtaran bir işlemdir. Kaş dökülmesi temelinde bir çok sorun barındıran ancak her ne olursa olsun çözümü bulunan bir şikayettir ve bazı kişiler henüz yeni duymuş olsalarda, bir çok danışanın mücadele ettiği, sık rastlanılabilen bir rahatsızlık olarak değerlendirilmektedir.
Jöle Kullanımının Saç Dökülmesine Etkisi

Jöle Kullanımının Saç Dökülmesine Etkisi

Bu ürünler arasında da en sık rastlanılanı, şüphesiz ki saç jölesidir. Çoğu kişi günlük saç şekillendirmelerinde aksatmadan saç jölesidir kullanımına devam etmektedir. Jöle kullanımı süresince saç bakımına ve temizliğine gerekli özenin gösterilmesi gerekmektedir. Jöle kalıntıları saçlarda bırakılmamalı.
Zeytinburnu Saç Ekim Merkezi

Zeytinburnu Saç Ekim Merkezi

Özellikle Zeytinburnu nda saç ekim merkezi arayışı içinde olanlar, bu haberimiz size müjde niteliği taşımaktadır. Çünkü artık asla gereksiz zaman israfı yapmadan, günlük akışınız içerisinde rahatlıkla seanslara katılma imkanı sunuyoruz sizlere.
Aslı Tarcan Saç Ekim Merkezi

Aslı Tarcan Saç Ekim Merkezi

Aslı Tarcan Saç Ekim Merkezimizde sizler için her bir ayrıntı titizlikle düşünülmektedir. Üst düzey teknolojinin yanı sıra en büyük farkımız; profesyonel ekip arkadaşlarımızdır. Her aşamada stresinizi minimuma indirecek, kendi evinizin rahatlığında hissetmenizi sağlayacak, sanki yıllardır tanışıyormuşsunuz gibi samimiyetle seansınızı tamamlamanıza vesile olacak ekip arkadaşlarımızla her daim sıcak bir kahvemizi paylaşmak adına, siz değerli danışanlarımızı merkezimize davet ediyoruz.
Saç Ekimi Yaptırdığım Belli Olur mu

Saç Ekimi Yaptırdığım Belli Olur mu

Günümüzde kellik sorunlarına saç ekimi uygulamaları sayesinde kalıcı olarak çözüm elde edilebilmektedir. Maddi ve manevi bir fedakarlık gerektiren bu süreç sonrasında doğallıktan uzak bir görünüm ile uygulamanın sonuçlanması, danışanlar için tarifi imkansız bir hayal kırıklığıdır. Bu hayal kırıklıklarını yaşamamanız adına, Aslı Tarcan Hair Clinic uzmanlarımız tarafından saç ekimi uygulamalarında dikkat edilmesi gereken noktalara değineceğiz.
Saç Ekimiden Sonra Saç Sıkılaştırma

Saç Ekimiden Sonra Saç Sıkılaştırma

Saç ekiminde başarılı bir sonuç elde edebilmek için öncelikli olarak oldukça kapsamlı ve iyi projelendirilmiş bir planlama yapılması gerekmektedir. Sıklaştırma ekimi için belirli bir düzen ve kriter söz konusu değildir.
Bu işlemler kişiden kişiye farklılık göstermektedir. Eğerki planlanan ekim işleminde, ekim yapılacak alan 2 veya 3 bölüme ayrılmış ve daha küçük alanlarda çok daha sık bir ekim işlemi uygulama kararı alınmış ise; seans aralarında 2 aylık bekleme süreleri bırakılması uygundu
FUE Tekniği İle Kirpik Ekimi Yapılabilir mi

FUE Tekniği İle Kirpik Ekimi Yapılabilir mi

Kirpik kişinin yüz ifadesinde oldukça önemli bir detaydır. Bir çok kişi bu durumdan muzdarip olabilmektedir. Ancak, kirpik ekimi uygulamaları hakkında pek bir bilgisi yoktur. Estetik uygulamalarının her geçen gün kademe atladığı günümüzde, artık sağlıksız ve cansız yada seyrek görünümde ki kirpiklerinizle vedalaşabilirsiniz. Kirpik ekiminde de aynı saç ekimindeki gibi bir sıralama vardır.
Kirpik Ekimi Hakkında Bilmedikleriniz

Kirpik Ekimi Hakkında Bilmedikleriniz

Kirpik konusu bayanlarda oldukça önemli bir ayrıntıdır ancak son dönemlerde estetik alanındaki önemli gelişmeler sayesinde, bu konu ile ilgili olarak sorun yaşayan bir çok erkek danışanlarımızda merkezimize müraacaat etmektedir.
 Saç Dökülmesinde Medikal Tedavi Yöntemleri

Saç Dökülmesinde Medikal Tedavi Yöntemleri

Saç dökülmesi son zamanlarda o kadar çok kişiyi mağdur eden bir problem haline geldi ki, çözüm önerileri kapsamında oldukça fazla gelişme sağlanması, adeta bir zorunluluk halini aldı. Bu tarz bir sorun ile karşılaşan kişiler, tedavi sürecinde istenilen başarılı sonuca kavuşabilmek için öncelikli olarak doğru tedavi yöntemleri ile birlikte hareket etmelidirler. Bununda tek ve en doğru alternatifi, doğru teşhis konulabilmesinden geçmektedir. Eğer ki, saç dökülmenizin sebebi doğru bir şekilde tespi
Lokal Saç Dökülmesi Nedir

Lokal Saç Dökülmesi Nedir

Lokal saç dökülmelerinin bilinen en belirgin sebebi genetik durumlar olarak belirtilse de stresin de oldukça büyük bir etkisi olduğu kaçınılmaz bir gerçektir. Bu durumdan haberdar olan hasta, her ne kadar stres yapmamaya çalışsa da günümüz şartlarında bu pek mümkün olmamaktadır.
Bunun yanı sıra, saç çekme şeklinde gelişen bir psikolojik rahatsızlıkta bu tarz dökülmeleri tetikleyebilmektedir. Tıpta ki adı, Alopesia olarak geçen bu rahatsızlık; uzun süreli basıncın etken olduğu durumlarda da
Türkiye de Saç Ekim Uygulamaları

Türkiye de Saç Ekim Uygulamaları

Konu saç ekimi olunca, artık tüm dünya ülkelerinde yapılan bir uygulama olarak nitelenmektedir. Ancak bu tıbbi müdahale, Türkiye de oldukça gelişmiş bir sektör halini almıştır. Tıpkı diğer tüm sağlık alanları gibi. Saç dökülmesine dair sorun yaşamaya başlayan ve bu sorun ciddi bir seviyeye ulaşan hastalar zaman kaybetmeden bir araştırma içerisine girerler.
BT Terapi ile Saç Bakımı

BT Terapi ile Saç Bakımı

Özellikle, çalışan veya yoğun bir tempoda yaşayan kişilerin güzellik merkezlerinde geçireceği zaman konusunda pek fırsat bulamayan kişilerin tercih ettiği bu yöntem uzun süreli etkisi sayesinde danışanları oldukça mutlu etmektedir. Bir çeşit mezoterapi yöntemi olan bu uygulama, diğer klasik yöntemlere göre daha uzun sürede tamamlanır.
Saç Yapısı ve Anatomisi

Saç Yapısı ve Anatomisi

İnsanın saç yapısına ait ilk foliküller anne karnında oluşmaya başlamaktadır. Ağız çevresinde oluşmaya başlayan bu foliküllerin tam anlamı ile gelişimlerini tamamlamaları 22. haftaya kadar devam etmektedir. Doğumdan önce renksiz ve yumuşak bir yapıya sahip olan bu foliküller, doğumdan itibaren renklenmeye ve biraz daha sertleşerek kıl yapısına dönüşmeye başlamaktadır. İnsan vücuduna dair bir değerlendirme yapıldığında vücutta bir çok bölgede bulunan kıllar arasında en fazla sayıda olanları kafa
Ataşehir de Saç Ekim Merkezi

Ataşehir de Saç Ekim Merkezi

Bakırköy de bulunan merkezimiz, İstanbul un hatta Türkiye nin birçok noktasından gelen danışanlarına hizmet vermektedir. Ayrıca, birçok dünya ülkesinden gelen danışanlar ile ülkemizde sağlık turizmine yaptığı katkılar ile de adından başarı ile bahsettiren merkezimiz; Ataşehir de saç ekim merkezi arayan kişiler içinde mutluluk verici bir gelişmedir.
Bağcılar Saç Ekim Merkezi

Bağcılar Saç Ekim Merkezi

Saç ekim konusunda bir arayış içerisinde olan ve araştırma sürecine başlayan kişilerin mutlaka ama mutlaka karşılaştığı bir isim olan Aslı Tarcan, Bağcılarda Saç Ekim Merkezi arayışında olan danışanlar için bir müjde olmaktadır. Bakırköy den yoğun bir şekilde danışan almaya devam eden merkezimiz sizlerede saç ekiminin her türlü aşamasında yardımcı ve destek olmaktadır.
Bayanlarda Saç Dolgusu Uygulamaları

Bayanlarda Saç Dolgusu Uygulamaları

Saç ekimi denildiğinde ilk akla gelen cinsiyet kategorisi erkekler olsa da, bu kapsamda yardım alan kadın sayısı da azımsanmayacak ölçüdedir. Genel olarak ameliyatlı ekim işlemleri ile yapılan tedaviler özellikle kadın danışanları çekimser bırakmaktadır. Her ne kadar estetik operasyon olarak değerlendirilse de cerrahi bir işlem olarak görülen operasyonlar haklı olarak birçok danışanda tedirginlik yaratmaktadır.
Esenler Saç Ekimi Kliniği

Esenler Saç Ekimi Kliniği

Esenler de saç ekim kliniği arayan kişiler de yer almaktadır. İstenilen kriterlere ve beklentileri karşılayabilecek kalitede bir merkeze henüz rastlamadıysanız eğer; demek ki şimdiye kadar bizimle karşılaşmadınız demektir. Saç ekim uygulamaları her geçen gün daha üst sekmelere sıçrayan, gelişime ve yeniliğe oldukça açık bir sektördür.
Esenyurt Saç Ekim Merkezi

Esenyurt Saç Ekim Merkezi

Esenyurttan yola çıkıyorsanızda, varacağınız yer kesinlikle Bakırköy olmaktadır. Esenyurt ta saç ekim merkezi bulmalıyım diye düşünenlerden misiniz? O zaman şans sizden yana, çünkü kalitenin adresi sadece yarım saat uzağınızda, sizleri beklemektedir.
Saç Ekiminde Altın Uç Teknolojisi

Saç Ekiminde Altın Uç Teknolojisi

Saç ekim uygulamalarında her geçen gün daha yeni teknikler geliştirilmektedir. Bu alanda sektöre kazandırılan en güncel uygulamalardan biride, Altın Uçlu Fue Gold Saç Ekim yöntemidir. Bu uygulama sektörde tam anlamı ile yeni geliştirilmiş demek pek doğru bir tabir olmayacaktır, çünkü bu teknik saç ekim işlemlerine dahil olmadan önce sivilce, yara izi, çatlak ve gözenek sıkıştırma gibi uygulamalar için tercih edilen yöntemlerden biriydi. Saç ekim işlemleri sırasında altın uçlu FUE gold ile MikroF
Küçükçekmece Saç Ekim Merkezi

Küçükçekmece Saç Ekim Merkezi

Küçükçekmece de saç ekimi, Son dönemlerde kaybettiğimiz şeyler arasında en çok canınızı sıkan, hızla dökülen saç telleriniz mi? Ya da henüz canınızı
Saç ekiminden Sonra Saçlar Boyanabilir mi?

Saç ekiminden Sonra Saçlar Boyanabilir mi?

Saç ekiminden Sonra Saçlar Boyanabilir mi? Saçların sağlıklı bir görünüme sahip olması demek, kişininde daha sağlıklı bir ruh
Saç Ekiminde Doktor Önerisi

Saç Ekiminde Doktor Önerisi

Kellik sorunu ile mücadele eden kişilerin, saç ekim operasyonu sonrası ile ilgili bir çok hayali vardır. Saçlarının şekli, tarzı, duruşu, bakımı vs gibi bir çok durum, bu hayallerin konusu olabilmektedir. Ancak, acaba operasyon sonrasında karşılaşacağınız durumun hayalinizdeki görüntü ile örtüşmesi hangi oranda gerçekleşecektir ya da saç ekim sürecinde doktor görüşü ne derece önemlidir?
Ekilen Saçların Tamamı Çıkar mı?

Ekilen Saçların Tamamı Çıkar mı?

Ekilen Saçların Tamamı İstisnasız Çıkar mı? Saç dökülmesi sorununu uzun süre yaşayan kişilerin en çok aklına takılan sorulardan birisidir bu. Çünkü her bir saç telinin ne kadar kıymetli olduğunu en iyi bilen kişiler uzun bir süre bu mücadeleyi veren kişilerdir. Hele de
Saç Yoğunluğunun Saç Ekimine Etkisi Nedir

Saç Yoğunluğunun Saç Ekimine Etkisi Nedir

Saç Yoğunluğu İle İlgili Bilmeniz Gerekenler

Saç yoğunluğu, en genel tanımı ile saçlı bölgedeki, her cm2 başına düşen saç kökü sayısıdır. Bu saç kökü sayısı yani
Saç Ekiminde Lateral Slit Tekniği

Saç Ekiminde Lateral Slit Tekniği

Saç Ekiminde Lateral Slit (coronal slit) Tekniği, Kellik sorunu yaşayan kişiler için, adeta taze kan yani yeni bir hayat etkisi yaratan saç ekim uygulamalarında, son dönemlerde oldukça etkileyici gelişmeler yaşanmaktadır. Çözüm olarak saç ekim uygulamalarından faydalanmak isteyen kişilerin, eski
Sağlıklı Saç Için Fırçalamanın Etkisi

Sağlıklı Saç Için Fırçalamanın Etkisi

Sağlıklı Saç İçin Fırçalamanın Etkisi, Saç bakımı denilince akla gelen bir sürü uygulama vardır. Gerek profesyonel saç bakımları, gerekse ev ortamında yapılacak olan daha pratik ve basit uygulamalar olmak üzere bir dünya uygulama mevcuttur. Ancak saç bakımının en temelinde yer alan şey, sadece saç fırçalamaktır.
Saç Dökülmesinde Şifalı Hücre Mucizesi

Saç Dökülmesinde Şifalı Hücre Mucizesi

Saç dökülmesi sorunu ile karşı karşıya kalındığında, henüz sorunun başında iken gerekli önlemlerin alınması oldukça önemli bir ayrıntıdır. Çünkü, bir çok rahatsızlıkta olduğu gibi, saç dökülmesi sorununda da erken teşhis oldukça önemlidir.
Yoğun Ekim Sıklığına Kaç Seansta Ulaşılır?

Yoğun Ekim Sıklığına Kaç Seansta Ulaşılır?

Yoğun Ekim Sıklığına Kaç Seansta Ulaşılır?, Saç ekim uygulamalarının dışardan bakıldığında pek bir ayrıntıya sahip
Saç Ekiminden Sonra Denize Girebilir mi?

Saç Ekiminden Sonra Denize Girebilir mi?

Saç Ekiminden Sonra Denize Girebilir mi? Saç ekim işlemlerine dair ilk görüşmelerde heyecana kapılan danışanlarımız, süreç sonrasında dikkat edilmesi gereken
Saç Dökülmesi Ne Zaman Sona Erer

Saç Dökülmesi Ne Zaman Sona Erer

Saç Dökülmesi Ne Zaman Sona Erer
Büyüme Faktörlü Saç Tedavileri

Büyüme Faktörlü Saç Tedavileri

Büyüme Faktörlü, Saç Tedavileri Sağlıklı bir saça sahip olmak günümüzde oldukça lüks bir durum olarak değerlendirilmektedir. Çünkü sağlıklı bir saça sahip olmak, öncelikli olarak sağlıklı bir bedene sahip olmayı gerektirmektedir. Maalesef ki günümüzde
Saç Ekim Merkezi Tercihinde Dikkat

Saç Ekim Merkezi Tercihinde Dikkat

Saç Ekim Merkezi Tercihinde Dikkat Saç; kadın, erkek, genç, yaşlı demeden tüm insanlar için oldukça önemli bir olgudur. Ancak, günümüzde gerek stresin
Saç Yolma Hastalığı

Saç Yolma Hastalığı

Saç Yolma Hastalığı Saç dökülmesinin temelinde yer alan çevresel, hormonal ve genetik etkenli bir çok faktör yer almaktadır. Ancak, tüm bu sebeplerin yanında psikolojik rahatsızlıkların etkisi ile ortaya çıkan bazı faktörlerde bulunmaktadır.
Kartal Saç Ekimi Merkezi

Kartal Saç Ekimi Merkezi

Kartal Saç Ekimi Merkezi Saç dökülmesinin, geçmiş zamanlarda ki en belirgin sebebi genetik faktörler iken maalesef ki son dönemlerde birçok etkene bağlı olarak ortaya çıkabilmektedir.
Saç ekiminde refakatçi gereklimi?

Saç ekiminde refakatçi gereklimi?

Saç ekiminde refakatçi gereklimi? Saç ekim uygulamaları, yoğun saç dökülmesi sonrasında yaşanan saçların yeniden çıkmaması durumunda başvurulan bir işlemdir.
Orenda Bioteknik Uygulama

Orenda Bioteknik Uygulama

Orenda Bioteknik Uygulama Saç denildiğinde dış görünüşe dair en önemli dokunuş olduğuna dair bir olgu belirir çoğu insanın zihninde. Üstelik kadın
Saç Ekimi Sonrası Uyuşukluk Ne Zaman Geçer?

Saç Ekimi Sonrası Uyuşukluk Ne Zaman Geçer?

Saç Ekimi Sonrası Uyuşukluk Ne Zaman Geçer? Günümüzde estetik dünyasında yaşanan bir çok gelişme, hayatımızda yaşanılan sorunları sorun olmaktan çıkarmaktadır.
Saç Ekimi Sonrası Şişlik

Saç Ekimi Sonrası Şişlik

Saç Ekimi Sonrası Şişlik Saç ekim işlemi sonrasında oluşması muhtemel bir çok sorun bulunmaktadır. Bu sorunlar oluştuğu takdirde kısa bir süre sonra ortadan kalkmaktadır ya da hiç oluşmayabilmektedir.
Saç Dökülmesinin Troid İle Bağlantısı

Saç Dökülmesinin Troid İle Bağlantısı

Saç Dökülmesinin Troid İle Bağlantısı Saçlarda oluşan çeşitli sorunlar bir süre sonra dökülmelere ve sonrasında da kellik sorununa dönüşmektedir. Sıkıntıların
FUT Uygulamalarının Dezavantajları

FUT Uygulamalarının Dezavantajları

FUT Uygulamalarının Dezavantajları Fut Yöntemi ilk keşfedildiğinde saç ekim uygulamalarının yıldızı halinde idi. Ancak zamanla diğer yöntemlerin bulunmasının ardından kullanım sıklığı giderek azalmış hatta günümüzde rafa kalkmaya aday bir uygulama halini almıştır.
Gümüşhanenin En Iyi Saç Ekim Merkezi

Gümüşhanenin En Iyi Saç Ekim Merkezi

Gümüşhane in En Iyi Saç Ekim Merkezi Altın şehir olarak gönüllere yer eden küçük ama samimi, soğuk ama sevimli şehrimiz Gümüşhane, kendi içinde kocaman bir değerdir aslında. Dağlık yerleşimi ile beraber Karadeniz kültürüne dair izler bulabileceğiniz bu eşsiz şehrimizde saç ekimi
Siirt te Saç Ekim Merkezi

Siirt te Saç Ekim Merkezi

Siirt te Saç Ekim Merkezi Doğu nun tarih kokan şehirlerinden biri olan Siirt, son dönemlerde oldukça hızlı bir gelişme göstermiştir. Yüz ölçümü ve nüfus
Afyon saç ekimi merkezi

Afyon saç ekimi merkezi

Afyon saç ekimi merkezi, Afyonkarahisar İlinde Saç Ekim Merkezi İhtiyacı Gerek yurt içinde olsun, gerek ise yurt dışında mermerciliğin nabzını tutan AfyonKarahisar; gıda anlamında da oldukça ciddi bir birikimi
Hakkari Saç Ekim Merkezi

Hakkari Saç Ekim Merkezi

Hakkari Saç Ekim Merkezi Doğu illerimiz içerisinde hattı sayılır bir şehrimiz olan Hakkari, doğal güzellikleri ile ziyaretçilerini kendisine hayran bırakmaktadır
Saç Ekiminde Kontrol Fiyatı

Saç Ekiminde Kontrol Fiyatı

Saç Ekiminde Kontrol Fiyatı Saç ekimi uygulamaları günümüzde artık saç dökülmesi yaşayan ve kellik sorunu ile mücadele eden insanların
Ekilen Saç Geri Alınabilir mi?

Ekilen Saç Geri Alınabilir mi?

Ekilen Saç Geri Alınabilir mi? Saç ekimi yapılırken Aslı Tarcan Hair Clinic olarak en çok dikkat çektiğimiz konu, seçeceğiniz merkezin güven vermesi ve profesyonel olması gerektiğidir.
Avcılar da Saç Ekimi

Avcılar da Saç Ekimi

Avcılar da Saç Ekimi Merkezi istanbulun neresinde olursanız olun bizlere en az bir telefon kadar uzak olmanız bizim için bir sorun teşkil etmediği gibi sizin sağlığınızı
Saç ekimi Başarı Oranı Nedir?

Saç ekimi Başarı Oranı Nedir?

Saç ekimi Başarı Oranı Nedir? Elbette ki bir hayal kurarak ve bir de paralarını vererek istedikleri saçlara kavuşmak isteyen kişilerin en çok üzerinde durdukları
Adana Bölgesinde Saç Ekimi

Adana Bölgesinde Saç Ekimi

Adana Bölgesinde Saç Ekimi gibi yada Saç Ekimi Adanada İnsanlar için saç vücudun önemli bir parçasıdır. Zaman içerisinde yaşlılık, çevresel ve genetik faktörlere bağlı olarak saçlarda dökülmeler meydana gelmektedir.
Elazığ Saç Ekimi

Elazığ Saç Ekimi

Elazığ Saç, Ekimi Sağlıklı ve doğal görünümlü saçlara sahip olmak kellik ardından bile mümkün bir durumdur. Günümüzde medikal tıp

  Bu sitede çerezler kullanılıyor. Siteye göz atmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul ediyorsunuz.Kabul Ediyorum
  Çerezler hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız
logo
Asli Tarcan Saç Ekim Merkezi
X