f

Telefon Numaranızı Bırakın Sizi Arayalım

Ücretsiz Danışma ve Saç Analizi

  • iletisim-butonlar
  • iletisim-butonlar
  • iletisim-butonlar
  • iletisim-butonlar
  • iletisim-butonlar

Saç ekimi Başarı Oranı Nedir?

Saç Ekimi Her geçen gün ilerleyen teknoloji saç ekimi konusunda da ilerlemiş ve bugün çok daha kullanışlı saç ekimi işlemleri gerçekleştirilmektedir. Yaş ilerledikçe zamana yenik düşerek dökülen saçlar bu teknoloji sayesinde yeniden gelebilmekte ve böylelikle de kişiler yeniden saçlarına kavuşabilmektedirler. FUE ve FUT olmak üzere iki farklı teknikle gerçekleştirilen saç ekimi işlemleri kişilerin çok daha öz güvenli bir şekilde hayatlarını sürdürmelerine neden olmaktadır.

Ayrıca kişiler sadece saçla da kalmayarak günümüzde sakal, kaç ve bıyıkları için de bu teknikleri kullanabilmektedirler. Böylelikle de seyrek bölgelerin kapanması sağlanarak kişilerin hayal ettikleri görüntüye kavuşmaları sağlanmaktadır.

width=300

Saç ekimi Başarı Oranı Nedir?
Elbette ki bir hayal kurarak ve bir de paralarını vererek istedikleri saçlara kavuşmak isteyen kişilerin en çok üzerinde durdukları konu saçç ekimi başarı oranıı olmaktadır.

Günümüzde gelişen teknoloji sayesinde kişiler doğal görünümlü saçlara oldukça da konforlu şekilde kullanabilecekleri biçimde sahip olabilmektedirler. Bu aşamada elbette ki yapılan operasyonların başarılı sonuçlanması adına gerekli adımlar bulunmaktadır. Öncelikli olarak saç köklerinin yerleştirildiği bölgelerin hızlı bir şekilde kanlanması ve yerini tutması gerekmektedir.

Yine yapılan ekim işlemlerinde saçın doğal görüntüsünün sağlanması adına kel olan bölgelere doğru mesafelerin uygulanması da oldukça önemli bir durumdur. Saç ekimi operasyonlarıı geçirmeye karar veren kişilerin bu aşamada operasyonları gerçekleştirecek olan kişileri iyi bir şekilde tercih etmeleri gerekmektedir. Bu aşamada kesinlikle uzman bir kişiyle operasyonlarını gerçekleştirdiklerinde gelişen teknoloji sayesinde büyük ölçüde başarı elde edilebilmektedir.

Böylelikle de kişiler hayal ettikleri gibi son derecede kullanışlı ve doğal saçlara sahip olabilmektedirler. Saç ektirme kararı alan kişilerin kararlarından emin olduktan sonra böylesine önemli bir işlemi yaptıracakları kişileri de iyi şekilde seçmeleri gerekmektedir.

Hastalıklar Kalıcı Saç Kayıpları adlı makaleyi okuyabilir bu konuda nelerin etkili olduğunu görebilirsiniz.

Garantili ve Kaliteli Saç Ekim Hizmeti ! Maksimum Greft, Fue ya da DHI Tekniği, Prp tedavisi, Vip Transfer ve 5 Yıldız Otel hizmeti.

Ücretsiz Danışma ve Saç Analizi


logo
Aslı Tarcan Hair Clinic
X