f

Telefon Numaranızı Bırakın Sizi Arayalım

Ücretsiz Danışma ve Saç Analizi

  • iletisim-butonlar
  • iletisim-butonlar
  • iletisim-butonlar
  • iletisim-butonlar
  • iletisim-butonlar

Elazığ Saç Ekimi

Saç Ekimi Elazığ
Sağlıklı ve doğal görünümlü saçlara sahip olmak kellik ardından bile mümkün bir durumdur. Günümüzde medikal tıp tekniklerinin saç ekimi operasyonlarında da oldukça gelişmiştir. Bu sayede isteyen herkes kellik durumunda bile sağlıklı saçlara sahip olabilmektedirler.

Bu operasyonlar sayesinde kişiler saç dışında bıyık, sakal ve kaş gibi bölgelerinde de kellik oluşumu sorunundan kurtulabilirler. Saç ekimi Elazığ bölgelerinde de kişiler iyi ve deneyimli cerrahlar ile sağlıklı saçlara sahip olabilirler. Kişiler bu aşamada kesinlikle steril bir hastane ortamında operasyonlarını olmaya öncelik vermelidirler.

Saç Ekimi Nasıl Yapılır?
Saç ekimleri iki farklı teknik ile gerçekleştirilen operasyonlardır. Bunlar FUE ve FUT teknikleridir. Operasyonlar için hangi tekniklerin kullanılacağı cerrah tarafından karar verilir. Bu işlemler için genel olarak yara izi kalmaması nedeniyle FUE tekniği kullanılsa da kellik derecesine göre bazen FUT tekniği kullanılması gerekebilir.

Saç ektirme operasyonunu olmak isteyen kişilerin eğer vücutlarında yeterinde kıl kökü mevcut ise 18 yaş ve üzerinde herkes bu operasyonları olabilmektedirler. Genellikle ülkemizde operasyonları olan kişilerin %50 gibi bir oranı 50 yaş ve üzeri erkeklerdir. Ancak bu operasyonu olan daha küçük yaşta erkek ve kadın da bulunmaktadır.
width=300
Operasyonlar FUE tekniğinde teker teker kıl kökleri yerleştirilerek gerçekleştirilir. FUT yönteminde ise direk olarak deri hattı kesilerek kellik olan bölgeye eklenmektedir. Yine bu işlemler kişilerin kellik derecesine göre uzayıp kısalabilmektedir ve genelde birkaç seansta gerçekleştirilir.

Saç ekimi sonrası kişilerin en çok merak ettikleri durumlardan biri de ekilen saçların geri dökülüp dökülmeyeceğidir. Bu operasyonların olması ardından kişilerde saç dökülmesi devam edecektir ve bir süre sonunda duracaktır. Ancak dökülen saçlar kişilerin ekim yapılmayan saçları da olabilmektedir. Yine ekilen saçlar da kişilerin yaşları ilerlemesi ile birlikte kendi saçlarında olduğu gibi dökülme gerçekleşmektedir.

Garantili ve Kaliteli Saç Ekim Hizmeti ! Maksimum Greft, Fue ya da DHI Tekniği, Prp tedavisi, Vip Transfer ve 5 Yıldız Otel hizmeti.

Ücretsiz Danışma ve Saç Analizi


logo
Aslı Tarcan Hair Clinic
X