f

Telefon Numaranızı Bırakın Sizi Arayalım

Ücretsiz Danışma ve Saç Analizi

  • iletisim-butonlar
  • iletisim-butonlar
  • iletisim-butonlar
  • iletisim-butonlar
  • iletisim-butonlar

Adana Bölgesinde Saç Ekimi

Adana Bölgesinde Saç Ekimi gibi yada Saç Ekimi Adanada İnsanlar için saç vücudun önemli bir parçasıdır. Zaman içerisinde yaşlılık, çevresel ve genetik faktörlere bağlı olarak saçlarda dökülmeler meydana gelmektedir.

Bazı kişilerde bu durum kellik ile sonuçlanmaktadır. Bu durum karşısında saçç ekimii yaptırmak isteyen kişilerin dikkat etmeleri ve bilmeleri gereken durumlar vardır. Öncelikli olarak bu cerrahi operasyonları geçirmeye karar veren kişilerin saç ekimi konusunda her detayı bilerek değerlendirmeleri gerekmektedir.

width=300

Saç Ekimi Nasıl Uygulanmaktadır?Kellikten kurtulmak isteyen kişilere bu operasyonlar iki farklı yöntemde uygulanmaktadır. Bu yöntemlerden ilki FUE yöntemidir FU yönteminde yara izi kalma ihtimali oldukça düşüktür. Çünkü bu yöntemde kıl kökleri başın ense ya da yan kısımlarından alınarak kellik olan bölgelere teker teker uygulanmaktadır.

Bir diğer yöntem ise FUT yöntemidir. Bu yöntemde ise başın genellikle ense kısmından deri dokusu alınarak kellik olan bölgelere uygulanmaktadır. Başın ense kısmından deri dokusu direk olarak alındığından dolayı diğer yönteme göre bu yöntemde yara izi kalması ihtimali daha fazladır. Kişiler saçç ekimi Adanaa sınırları içerisinde de hayal ettikleri gibi doğal görünümlerde kullanışlı saçlara sahip olabilmektedirler.Ancak kişilerin bu operasyonları tek bir seferde olmayacakları ihtimalini de düşünmelerinde fayda vardır.Genellikle birden daha fazla seansta saç ekimi operasyonları gerçekleştirilmektedir. Operasyonların süreleri ve seans sayısı kesinlikle kişilerin saç tipleri ve kellik dereceleri gibi etkenlere bağlı olmaktadır. Saçç ekimi işlemlerii ile hayal ettikleri saçlara kavuşmak isteyen kişilerin cerrah seçiminden hastane seçimine kadar da oldukça titiz ve araştırmacı davranmaları gerekmektedir.

Bu aşamada saç ekim işlemlerinin kesinlikle steril bir hastane ortamında deneyimli ekip tarafından yapılması gerekmektedir. Bu durum kişilerin operasyonlar ardından meydana gelebilecek risk faktörlerinden kurtulmalarında oldukça önemli etkenlerdir.

Garantili ve Kaliteli Saç Ekim Hizmeti ! Maksimum Greft, Fue ya da DHI Tekniği, Prp tedavisi, Vip Transfer ve 5 Yıldız Otel hizmeti.

Ücretsiz Danışma ve Saç Analizi


logo
Aslı Tarcan Hair Clinic
X